Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Dostawa


DANE DO PRZELEWÓW:

Hidalgo Piotr Ząbczyk

Alior Bank:
07 2490 0005 0000 4500 3666 1790
w tytule przelewu: numer zamówienia

1. Wszystkie paczki z zamówieniami dokonanymi przez Klientów w sklepie internetowym www.hidalgo.pl wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, za pośrednictwem paczkomatów In Post lub są odbierane przez Klientów osobiście w sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Łagiewnickiej 33a. Sposób dostarczenia produktów definiowany jest przez Klienta podczas składania zamówienia.

2. Jeżeli Klient dokona dwóch różnych zamówień, a pierwsze z nich nie zostało jeszcze wysłane- staramy się łączyć zamówienia i wysyłać je w jednej paczce, tak aby koszt przesyłki Klient poniósł tylko raz.

3. Przesyłka GRATIS dotyczy wyłącznie zamówień, których wartość przekracza 500 zł, waga nie jest wyższa niż 20 kg, a całość zamówienia została przedpłacona na nasze konto. Przesyłki takie są wysyłane wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (uwaga! przesyłka GRATIS nie obejmuje przesyłek pobraniowych!)

4. System sklepu internetowego www.hidalgo.pl nalicza koszty przesyłki na podstawie sumarycznej wagi dokonanego zamówienia.

5. W przypadku przedpłaty za zamówione towary na nasze konto należy dokonać wpłaty sumy wartości zamówień oraz kosztów przesyłki (nie dotyczy zamówień powyżej 500 zł- w takim przypadku należy dokonać wpłaty wyłącznie na kwotę zamówionych produktów, bez kosztów wysyłki).

6. Zamówienie jest realizowane po prawidłowym zaksięgowaniu wpłaty odpowiedniej kwoty za zamówione produkty, na koncie bankowym sklepu.

7. W przypadku braku rezygnacji towar jest wysyłany na adres podany w zamówieniu za pośrednictwem wybranej firmy. Klient jest zobowiązany do odbioru przesyłki.

8. Klient o rezygnacji z zamówienia jest zobowiązany poinformować obsługę sklepu za pośrednictwem telefonu lub maila PRZED wysłaniem zamówienia.

9. Towar dostarczany jest kolejnego dnia od dnia wysyłki (nie dotyczy sobót, niedziel, świąt i dni ustawowo wolnych od pracy)

10. Bardzo prosimy o podawanie w zamówieniach prawidłowego numeru telefonu oraz adresu a-mail- ułatwia i przyspiesza to realizację zamówienia, a firmie kurierskiej kontakt z Klientem w celu dostarczenia przesyłki.

Witryna stworzona na platformie