Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Jako jeden z niewielu sklepów jeździeckich, prowadzimy selekcję jakości produktów, by w każdym okresie naszej działalności sprostać najwyższym wymaganiom Klienta. Nasz asortyment budowany jest od lat, na bazie doświadczenia i opinii jeźdźców, dlatego cały czas zmienia się, a jakość produktów wzrasta. Przy doborze firm kierujemy się stosunkiem jakości do ceny, wychodząc z założenia, że jakość w tym sporcie zawsze wygrywa.

Najważniejszy jest dla nas Klient i potrzeby z jakimi przychodzi. Staramy się najszybciej jak to możliwe realizować zamówienia i proponować asortyment, który spełni oczekiwania naszych Klientów.

W stałej ofercie mamy ponad 4500 produktów, dostępnych “od ręki”. Stale poszerzamy ofertę, szukając nowości i śledząc światowe trendy.

Służymy fachową poradą, korzystając ze współpracy z trenerami, lekarzami weterynarii oraz dietetykami. Nasi fachowcy, na życzenie Klienta, ułożą odpowiednią dietę, zgodną z potrzebami i wymaganiami stawianymi czterokopytnym podopiecznym naszych Klientów. Suplementację i żywienie koni opieramy na długoletnim doświadczeniu.

Witryna stworzona na platformie